Dula

V Česku vstoupí ročně do životů svých rodičů a jejich blízkých přes 110 tisíc dětí. A pěkně s nimi zamíchají. Jsem přesvědčená o tom, že způsob, jakým dítě do života vkročí, je určující pro všechny zúčastněné na mnoho měsíců a někdy i let dopředu. Porod a to, jakým způsobem proběhne, má rozhodující vliv na vztahy mezi matkou, dítětem a otcem.

Jsem porodní dula České asociace dul (výcvik jsem absolvovala v roce 2021), a také máma tří skvělých dětí. Mým úkolem je provést vás obdobím před porodem,  v jeho průběhu i po něm, úspěšně zdolat jakékoli nejistoty či překážky v úkolu být mámou, připravit vás na porod i šestinedělí. Věřím, že právě v předporodní přípravě je naprostý základ pro pozitivní porodní a poporodní zkušenost, a proto se právě jí se ženami ráda intenzivně věnuji.

Je možné se sejít přímo u vás doma nebo v nějakém neutrálním prostředí, vždy podle vašich možností a potřeb. Počet schůzek před porodem záleží jen na vás, obsáhnout během nich můžeme vše, co vás zajímá. Dva týdny před termínem porodu vám potom začnu tzv. držet pohotovost, což jinými slovy znamená, že vám budu plně k dispozici až do samotného porodu, ať už přijde kdykoli. Doprovázím k porodům doma a v nemocnicích Děčín, Ústí nad Labem, Česká Lípa a okolí.

Období po porodu je velkou a mnohdy nečekanou výzvou, a proto tu pro vás budu i dál tak, jak samy budete potřebovat. Na poporodní schůzku přijedu/budu jezdit za vámi a podpořím vás v kojení, péči o dítě i o sebe a budu se snažit nastolit či udržet vaši psychickou a fyzickou pohodu. Dostane-li se totiž ženě podpory v začátku mateřství, získává možnost vyrůst v silnou a sebevědomou matku, pro kterou bude v budoucnosti snazší překonávat překážky.

Ceny za služby Duly

Úvodní  předporodní konzultace
Setkáme se a řekneme si Vaše představy a moje možnosti.
Zdarma

Předporodní konzultace
1 hodina 550 Kč


Pohotovost
Budu Vám plně k dispozici od 38. týdne těhotenství až do porodu.
3000 Kč


Doprovod k porodu
nepřetržitá přítomnost u porodu a dále pak 2 hodiny po porodu
5500 Kč

Poporodní konzultace
1 hodina 550 Kč


Cestovné v rámci Děčína zdarma.
Cestovné mimo Děčín 10 Kč/km